top
   
Vyhľadávanie

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - detail

SkupinaZyXEL
Kód409092
PartNo91-010-205001B
Dostupnosťdo týždňa
Množstvo
Cena bez DPH320.42 EUR9 652.97 SKK
Cena s DPH384.50 EUR11 583.57 SKK
Recyklačný poplatokbez DPH: 0.10 EUR; s DPH: 0.12 EUR; SEWA 6.2.1 Aktívne sieťové prvky, HDD, CPU, Tonery
Cena celk. 384.62 EUR11 587.18 SKK
Konverzný kurz 1 EUR = 30.1260 SKK 
Záruka pre nepodnikateľov2 rok(y)
Záruka pre firmy5 rok(y)
Status - V cenníku
Stránka výrobcahttp://www.zyxel.cz/web/product_family_detail.php?PC1indexflag=20040520161143&CategoryGroupNo=57745F0E-5280-477A-ABB0-3DFEDB026738
SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km
Obrázok je len pre ilustráciu

Popis produktu
SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

- Gigabitová rychlost a flexibilita
- Možnost výměny za provozu
- Kompaktní velikost a vysoká hustota portů
- Splňuje průmyslové standardy
- Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement)
- Napájecí napětí +3.3V
- Nízký ztrátový výkon

Gigabitová rychlost a flexibilita
Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

Malá velikost a vysoká hustota portů
SFP transceivery od firmy ZyXEL přináší kompaktní design a vysokou hustotu portů. Na příklad ZyXEL GS-3012F switch je možné připojit až ke 12 optickým linkám – to vše za dostupnou cenu.
 
Kompatibilní s průmyslovými standardy
SFP transceivery od firmy ZyXEL jsou kompatibilní se standardem IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňují snadnou spolupráci i s zařízeními jiných výrobců, které splňují tyto standardy.

Citlivost optického přijímače
-23 dBm

Vlnová délka
1310nm

Konektor
LC
Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu
9/10um SMF: 40 km

Funkční rozsah
Napájecí napětí: 3.15~3.45 V  
Maximální proud: 300mA

Bezpečnostňí certifikáty
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
CSA
TUV

Rozměry
56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm

Provozní podmínky
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Skladovací teplota: -40°C ~ 85°C
Vlhkost: 5% - 95%
Parametre
Výrobca (switche)ZyXEL