top
   
Vyhľadávanie

Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module - detail

SkupinaNetgear
Kód402010
PartNoAGM731F
Dostupnosťdo týždňa
Množstvo
Cena bez DPH162.66 EUR4 900.30 SKK
Cena s DPH195.19 EUR5 880.35 SKK
Recyklačný poplatokbez DPH: 0.03 EUR; s DPH: 0.04 EUR; SEWA 6.1.2 SSD disky; myši, klávesnice, web kamery
Cena celk. 195.23 EUR5 881.44 SKK
Konverzný kurz 1 EUR = 30.1260 SKK 
Záruka5 rok(y)
Status - V cenníku
Stránka výrobcahttp://www.netgear.com/Products/Switches/SwitchModules/AGM731F.aspx
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module
Obrázok je len pre ilustráciu

Popis produktu
NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP

AGM731F

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-SX connectivity
- LC connectors
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, - - - - GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F



Súvisiace produkty
Netgear 8P GE POE SMART MNGD PRO SWITCHNETGEAR GS110TP, řízený, L2/L3/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, PoE. Model je pro zákazníky, kteří potřebují řešení s nízkou hustotou portů a kombinaci gigabitových rozhraní s technologií napájení přes ethernet (PoE).
sklademskladom
označiť produkt:
206.44 EUR  s DPH
6 219.09 SKK  s DPH
Netgear M4300-28G MANAGED SWITCHProduct Number : M4300-28G Model Description: 24x1G Stackable Managed Switch with 2x10GBASE-T and 2xSFP+ Ordering Number: GSM4328S Acoustics: 30.3dB @ 25°C (77°F) Power Consumption (Max): 34.5 Watts 1G RJ45 Ports: 24 x 1
sklademskladom
označiť produkt:
1 545.44 EUR  s DPH
46 558.05 SKK  s DPH
Netgear M4300-52G MANAGED SWITCHProduct Number : M4300-52G Model Description: 48x1G Stackable Managed Switch with 2x10GBASE-T and 2xSFP+ Ordering Number: GSM4352S Acoustics: 31.5dB @ 25°C (77°F) Power Consumption (Max): 47.4 Watts 1G RJ45 Ports: 48 x
sklademskladom
označiť produkt:
2 131.50 EUR  s DPH
64 213.57 SKK  s DPH
Netgear 600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT600W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT
do týždňa
označiť produkt:
549.20 EUR  s DPH
16 545.32 SKK  s DPH
Netgear M4300-96X START KIT 48XSFP+ APS600WNetgear M4300-96X START KIT 48XSFP+ APS600W
do týždňa
označiť produkt:
10 774.04 EUR  s DPH
324 578.85 SKK  s DPH
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD8PT 10GBASE-T PORT CARD
do týždňa
označiť produkt:
685.04 EUR  s DPH
20 637.64 SKK  s DPH
Netgear 8PT 2X40G QSFP+ PORT CARD8PT 2X40G QSFP+ PORT CARD
do týždňa
označiť produkt:
685.04 EUR  s DPH
20 637.64 SKK  s DPH
Netgear 1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT1200W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT
do týždňa
označiť produkt:
839.00 EUR  s DPH
25 275.83 SKK  s DPH
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD8PT 10GBASE-T PORT CARD
do týždňa
označiť produkt:
1 219.37 EUR  s DPH
36 734.68 SKK  s DPH
Netgear 8PT 10GBASE-T PORT CARD8PT 10GBASE-T PORT CARD
do týždňa
označiť produkt:
1 101.66 EUR  s DPH
33 188.61 SKK  s DPH
Netgear M4300-96X NO PORT CARD / NO PSUNetgear M4300-96X NO PORT CARD / NO PSU
do týždňa
označiť produkt:
6 404.26 EUR  s DPH
192 934.62 SKK  s DPH
Netgear 24-Port Gbit Smart Switch, 2 SFP24 portů 10/100/1000 Mbps LAN (RJ-45) nabízí až 2000 Mbps vyhrazené, neblokované šířky pásma pro každý z portů. Dále jsou k dispozici 2 SFP sloty pro optické gigabitové ethernetové moduly. Propustnost přepínače dosahuje 48 Gbps a spotřeba 21,5 W.
sklademskladom
označiť produkt:
263.29 EUR  s DPH
7 931.93 SKK  s DPH
Netgear INSIGHT 1G-28P-POE+SFP+ CLOUD SWCHGC728X Firemní 28portový switch se vzdálenou správou Funkce Přepínač GC728X kombinuje 24 gigabitových ethernetových portů, dva SFP gigabitové ethernetové porty a dva SFP+ desetigigabitové fiber porty, jenž nabízejí malým a středním firmám maximální
do týždňa
označiť produkt:
603.55 EUR  s DPH
18 182.61 SKK  s DPH
Netgear PROSAFE 24GE POE SMART SWITCHGS724TPv2 je cenově dostupným přepínacím řešením v oblasti bezdrátových konvergentních sítí, IP dohledu, VoIP telefoniky a IoT. Zařízení je vybaveno 24 gigabitovými ethernetovými PoE+ porty s teoretickou propustností 52 Gb/s a power budgetem až 190 W. Pos
do týždňa
označiť produkt:
385.19 EUR  s DPH
11 604.17 SKK  s DPH
Netgear M4500-48XF8C MANAGED SWITCHThese SDVoE-ready switches combine the configurability of a matrix switch with the power and scalability of Ethernet to support hundreds of AV over IP endpoints. M4300 and M4500 switches offer IGMP Plus and greatly simplify system architectures with the s
do týždňa
označiť produkt:
18 982.80 EUR  s DPH
571 875.83 SKK  s DPH
Netgear M4500-32C MANAGED SWITCHThese SDVoE-ready switches combine the configurability of a matrix switch with the power and scalability of Ethernet to support hundreds of AV over IP endpoints. M4300 and M4500 switches offer IGMP Plus and greatly simplify system architectures with the s
do týždňa
označiť produkt:
21 893.17 EUR  s DPH
659 553.70 SKK  s DPH
Netgear M4300-52G-POE+ MANAGED SW APS1000WProduct Number : M4300-52G Model Description: 48x1G Stackable Managed Switch with 2x10GBASE-T and 2xSFP+ Ordering Number: GSM4352S Acoustics: 31.5dB @ 25°C (77°F) Power Consumption (Max): 47.4 Watts 1G RJ45 Ports: 48 x
do týždňa
označiť produkt:
3 535.50 EUR  s DPH
106 510.47 SKK  s DPH
Netgear 52PT M4350-44M4X4V MANAGED SWITCHNetgear 52PT M4350-44M4X4V MANAGED SWITCH
do týždňa
označiť produkt:
5 503.74 EUR  s DPH
165 805.67 SKK  s DPH
Netgear 52PT M4350-48G4XF MANAGED SWITCHNetgear 52PT M4350-48G4XF MANAGED SWITCH
do týždňa
označiť produkt:
3 638.10 EUR  s DPH
109 601.40 SKK  s DPH
Netgear 28PT M4350-24G4XF MANAGED SWITCHNetgear 28PT M4350-24G4XF MANAGED SWITCH
do týždňa
označiť produkt:
2 518.76 EUR  s DPH
75 880.28 SKK  s DPH
Netgear 8x1G PoE+ 220W and 2xSFP+ Managed SwitchSwitching engineered for 1G AV over IP with versatile mounting options for under a table or behind a display. Pre-configured for out of the box functionality!
do týždňa
označiť produkt:
1 029.19 EUR  s DPH
31 005.44 SKK  s DPH
Netgear 8x1G PoE+ 110W 1x1G and 1xSFP Managed SwitchSwitching engineered for 1G AV over IP with versatile mounting options for under a table or behind a display. Pre-configured for out of the box functionality!
do týždňa
označiť produkt:
719.48 EUR  s DPH
21 675.17 SKK  s DPH
Označené produkty: